Zdarma dodáme k Vám pouze za základní cenu razítka (bez doručovacích poplatků).

Text se zadáním nebo poptávku směřujte na:

poptat@razitkozdarma.cz

Na e-mail nám zašlete údaje, které chcete mít v razítku, případně doplňkové specifikace. Pokud je třeba, můžete připojit do přílohy další potřebné soubory. Razítko zpracujeme a zašleme Vám zpět náhled s kalkulací (navrhneme i vhodný formát, u kalkulace prověříme varianty). Zrealizujeme až po závazném schválení. Razítko zdarma doručíme, kam si vyberete (na požadovanou adresu nebo do zvolené výdejny Zásilkovny). Pouze za základní cenu razítka, bez příplatků za dopravu. Obvyklá realizace cca 3 pracovní dny.

na adresu přímo až k Vám

Dodáme do firmy, domů... neúčtujeme žádné příplatky za dopravu k základní ceně. Stačí do e-mailu k údajům uvést adresu, kam si razítko přejete doručit. Doručení usnadní, pokud uvedete telefon.

do Zásilkovny

Neúčtujeme žádné příplatky k základní ceně, ani za dobírku, ani za výdejnu. Zvolit si můžete pro Vás nejvhodnější výdejní místo Zásilkovny kdekoliv v ČR. Seznam míst s mapou naleznete na www.zasilkovna.cz - pokud do e-mailu k údajům uvedete kromě specifikace výdejny také Vaše telefonní číslo, obdržíte zdarma informační sms pro snadné vyzvednutí s avízem v okamžiku, kdy bude nachystáno.

Infotel.: 723 64 00 06

Rádi Vám zodpovíme dotazy.
:-)

Razítko zdarma dodáme až k Vám

IČO: 47624990 | Ing. Petr Anděl | Sídlo: Jasmínová 2664/27, 106 00 Praha 10 | Hlavní výdejna: Topolová 2915, 106 00 Praha 10