Zdarma dodáme k Vám pouze za základní cenu razítka (bez doručovacích poplatků).
Poptávky a objednávky na e-mail: poptat@razitkozdarma.cz

Malé razítko 474,-

Základní razítko (37x13mm) je razítko vhodné pro OSVČ a IČO, jednoduchou adresu nebo kratší texty. Používá se též jako jmenovka. Pro dolnění telefonem nebo DIČ je vhodnější použít razítko větší.

malé razítko

Střední razítko 569,-

Rozšířené razítko (46x17mm) často používané jako firemní. Umožní uvést např. telefon nebo DIČ. V případě delších textů nebo více kontaktních údajů se doporučuje zvolit razítko velké s větší plochou.

střední razítko

Velké razítko 682,-

Velké razítko (58x22mm) umožní rozšířit základní údaje o více kontaktů či další adresu (sídlo, pobočka, provozovna, sklad, prodejna ...) a poskytne i prostor pro logo nebo jednoduché grafické prvky.

velké razítko

Výroba razítka na míru

Vyrábíme razítka na zakázku různých tvarů a velikostí dle Vašich potřeb. Základní typy jsou vyobrazeny, disponujeme však mnohem širším sortimentem. Na základě zadání připravíme i další razítka. Rádi poradíme s nejvhodnějším provedením.

Výroba razítka jiné velikosti - kalkulace

Pokud máte zájem o razítka jiné velikosti, tvaru či typu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám sdělíme možnosti a připravíme kalkulci.

Množstevní slevy a zvýhodnění

Firemním zákazníkům, úřadům, školám a dalším institucím poskytujeme zajímavé množstevní slevy a jiná zvýhodnění.

Navigace

poptat@razitkozdarma.cz


samonamáčecí razítko

Kulaté razítko 799,-

Kulaté úřední razítko (průměr 36 mm) v individuálním provedení pro konkrétní instituci nebo osoby nebo dle předepsaného vzoru. Obvyklé použití např. pro revizní techniky jako revizní razítko, pro techniky požární ochrany, odborně způsobilé osoby apod..

kulté razítko

Tabulkové razítko 993,-

Zvětšené razítko (75x36mm) slouží pro otisky větších rozměrů, typicky například tabulky s různými počty kolonek pro dodatečné dopisování údajů. Grafika přizpůsobená potřebám může sloužit pro účely účetní, skladové, kontrolní, evidenční atd.

tabulkové razítko

Podlouhlé razítko 784,-

Podlouhlé razítko má zvětšenou šířku (74x14mm). Nedisponuje velkou plochou na výšku, avšak prodloužená šířka umožní zachovat vcelku delší bloky v jednom řádku. Vhodné pro delší názvy společenství vlastníků, projekty a další speciální účely.

podlouhlé razítko