Zdarma dodáme k Vám pouze za základní cenu razítka (bez doručovacích poplatků).
poptat@razitkozdarma.cz

ZDARMA zadání

Jednoduché objednání - nemusíte nikam cestovat. Zadání či poptávku zašlete e-mailem. Ušetříte čas a cestovní náklady. Stačí zaslat údaje, které si v razítku přejete mít. Vše tedy vyřídíte pohodlně od stolu z kanceláře, domova či odjinud.

ZDARMA zpracování

Netrapte se zarovnáváním, lze poslat i prostý text v řádku. Razítko zdarma graficky zpracujeme, doporučíme i vhodný formát a zašleme zpět náhled ke kontrole. Náhledy jsou zdarma, lze tedy dále upravit vzhled k plné spokojenosti až do finálního schválení.

ZDARMA dodání k Vám

Razítko zdarma dodáme, kam si zvolíte. Bez přepravních a expedičních poplatků, pouze za základní cenu razítka. Nepřipočítáváme ani poštovné nebo příplatky za dobírku, cena za samotné razítko je i cenou konečnou. Dodáme na konkrétní adresu nebo do Zásilkovny dle Vaší volby.

Česká Lípa

Pro adresu razítka Česká Lípa a pro blízké okolí lze využít bezplatné dodání. Razítko zdarma dodáme, kam si zvolíte (Česká Lípa nebo jinam).

Kvalitní samonamáčecí razítka

Základem našeho sortimentu jsou kvalitní a spolehlivá samonamáčecí razítka COLOP. Razítko je kompletní, včetně štočku i polštářku a ihned je možno s ním razítkovat. Polštářek s barvou je umístěn uvnitř strojku a je jeho součástí. Není tedy třeba žádných externích podušek, razítko jen mačkáte a tisknete. Na přání jsme ale schopni realizovat i razítka s dřevěnou rukojetí a další.

Česká Lípa - výroba razítka na míru

Česká Lípa - vyrábíme razítka na zakázku různých tvarů a velikostí dle Vašich potřeb. Základní typy jsou vyobrazeny, disponujeme však mnohem širším sortimentem razítek. Na základě zadání připravíme i další razítka. Rádi poradíme s nejvhodnějším provedením.

Výroba razítka jiné velikosti - kalkulace

Pokud máte zájem o razítko jiné velikosti, tvaru či typu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám sdělíme možnosti a připravíme kalkulci.

Množstevní slevy a zvýhodnění

Firemním zákazníkům, úřadům, školám a dalším institucím poskytujeme zajímavé množstevní slevy a jiná zvýhodnění.

Navigace

poptat@razitkozdarma.cz


samonamáčecí razítko

Malé razítko

malé razítko
Malé razítko (37x13mm) je razítko vhodné pro OSVČ...
Ceny a podrobnosti

Střední razítko

střední razítko
Střední razítko (46x17mm) často používané jako firemní...
Ceny a podrobnosti

Velké razítko

velké razítko
Velké razítko (58x22mm) umožní rozšířit základní údaje...
Ceny a podrobnosti

Další razítka